Результаты школьной олимпиады в начальных классах

Бастауыш мектептегі негізгі міндеттің бірі балаларды оқытуда оқуға деген саналы көзқарасын қалыптастыру және соған тәрбиелеу. Ол көзқарас оқыту процесін жетілдіру, сонымен қатар сыныптан тыс жұмысты ұйымдастыру арқылы қалыптасады. Әр баланың жеке қабілетін анықтап, шығармашылық бағытта жан-жақты дамыту,  оны сол бағытта жетелеу-ұстаз парызы, бүгінгі күннің басты талабы. Осыған орай біздің мектепте де оқушыларға арналған пән олимпиадасы өткізілді.

Олимпиаданың мақсаты: Бастауыш сынып оқушыларының оқу бағдарламасын меңгеруін тексеру және дарынды оқушыларды анықтау;   зияткерлік байқауларға қатысуды ынталандыру және үздік нәтиже көрсеткен оқушыларды марапаттау.

Олимпиадаға 2-4 сынып оқитын бастауыш сынып оқушылары ерікті түрде қатыса алады.

Олимпиада әр пән бойынша бөлек-бөлек өткізіледі. Әр пән бойынша бөлек марапаттар тағайындалады. Қатысушылардың барлығына сертификат, жүлдегерлерге І,ІІ,ІІІ дәрежелі дипломдар беріледі.

Математика пәні бойынша қорытындысы:

Аты-жөні

сынып