"Жемқорлыққа жол ЖОҚ" флешмобы

Жүргізуші 1: - Армысыздар, құрметті көрермендер! Мектебімізде  өткізілгелі отырған «Үздік флешмоб» би байқауына қош келдіңіздер.

Ведущий: Добрый вечер дорогие учителя и ученики! Добро пожаловать на конкурс «Лучший флешмоб»

Жүргізуші 1: Өнер әлемі-мәңгі жастық әлемі- талантты балалардың талантын шыңдап, қанат бітіріп, үлкен өнерге жол ашатын байқаулардың бірі болады деп ойлаймыз

Ведущий:  Флешмоб рассчитан на случайных зрителей, вызывая смешанные чувства непонимания, интереса и даже участия. Участники флешмобов часто ищут в проведение акции: развлечение; почувствовать себя свободным от общественных стереотипов поведения; произвести впечатление на окружающих; самоутверждение (испытать себя: «Смогу ли я это сделать на людях?»); попытка получить острые ощущения; получить эффект, как от групповой психотерапии; приобретение новых друзей.

Жүргізуші: Байқауымыздың қазылар алқасымен таныс болайық.

Ведущий: Представляем вашему вниманию членов жюри:

1.Директордың тәрбие жөніндегі орынбасары: Алимбетова Улфат Сакеновна

2. Психолог школы:   Кулакова Ольга Михайловна

3. Би үйірмесінің жетекшісі: Грасько Рита Сериковна

Жүргізуші: Құрметті көрермен қауым! Мектебімізде би билеуге деген балалардың ынта – ықыласы, құштарлықтары өте жоғары. «Болмасаң да ұқсап бақ, бір жақсыны көрсеңіз» дегендей, бүгінгі би сайысына қатысушы топтар үшін қол соғып қошемет көрсетейік,  ағайын.

Мың бұралу  аз екен бұл өнерде,

Балқу керек жан-дүниеңмен әуенге.

Бар сезімді көрерменге жеткізу,

Мақсат екен орындалған әр биде.

– деген өлең шумақтарымен байқаудың алғашқы қатысушыларын сахна төріне шақырайық. Мектебіміздің сүйкімді бишілері

5 «А» сыныбының  «Көңілді балалар» флешмобымен ортаға шақырамыз.

Ведущий: А сейчас немного истории.

Явление флешмобов началось после того, как в октябре 2002 вышла книга социолога Говарда Рейнгольда «Умные толпы: следующая социальная революция», в которой автор предсказывал, что люди будут использовать новые коммуникационные технологии (Интернет, сотовые телефоны) для самоорганизации. Первый флешмоб был намечен на 3 июня 2003 года в Нью-Йорке, США, но не состоялся. Ему помешала заранее предупреждённая полиция. Организаторы избежали этой проблемы при проведении второго флешмоба, который состоялся 17 июня 2003 года. Участники пришли в заранее определённое место, где они получили инструкции. В этом флэшмобе приняли участие приблизительно двести человек. И уже через несколько дней волна флэшмобов захлеснула всю Америку и Европу. А чуть позже и станы СНГ.

Жүргізуші 1:  Здоровый дух в здоровом теле!

Докажем это мы на деле!

Эй, дружок, не унывай,

Танцевать, ты начинай!

Мы приглашаем учащихся 5 «Б» класса

Жүргізуші 1: Барлық әлемнің балалары сияқты жер бетінде тек қана бейбіт-шілік болуын тілейтін келесі 6 «А» сыныбының талантты бишілерімен таныс болыңыздар сахна төріне қошеметтеп ортаға шақырамыз. Қарсы алыңыздар.

ВЕдущий: Флешмоб, как правило, организовывается через интернет-сайты. В каждом городе действует по одному сайту, чтобы не было неразберихи. В интернете разрабатывают, предлагают и обсуждают сценарии для акций. Сценарий, место и время акции назначается либо администрацией сайта, либо путём голосования. Акции проводятся в многолюдных местах. Инструкции к акции могут быть опубликованы на сайте, либо инструкции выдаются до акции специальными агентами.

На сцену приглашается 6 «Б» класс

Жүргізуші 1: Он саусағы майысқан, 7 «А» сыныбы бишілеріне сәттілік тілей отырып, бүгінгі байқауға дайындаған  билерімен  сахна төріне шақырамыз!

Ведущий: Многие психологи благосклонно относятся к явлению флешмоба, поскольку оно (в определённой степени) благотворно влияет на психологическое состояние участников, помогает участникам лишиться скованности, боязни общественного мнения, вырабатывает умение самоорганизации, даёт возможность знакомиться с единомышленниками и приносит в жизнь разнообразие.

Мы приглашаем 7 «Б» класс !

Жүргізуші 1:  Құрметті көрермендер, келесі кезекте өнер көрсеткелі тұрған 8 «А» сыныбының бишілері танымал би тобы болуды армандайтын. Қоғамдық жұмыстарға әркез атсалысады. Ендеше сахна төріне  ду қол шапалақпен 8 «А» сыныбын  қарсы алыңыздар.

Жүргізуші 1:

Проходит время, за веком век ...
Рожден веселым был человек.

Менялись моды и ритмы тоже,

Но мы без танца прожить не можем!

Выступает   « » класс.

Жүргізуші 2: Мінеки, жас таланттарға жол ашатын «Үздік флешмоб»  би байқауы өз мәресіне келіп жетті.

Ведущий: Сегодня все молодцы! И участники и болельщики! Что ж, ребята, пришло время узнать, кто сегодня стал победителем и как распределились призовые места.

Жургізуші: Әділқазылар алқасы жеңімпазымызды анықтағанша. Сіздермен бір ойын ойнайық: Ойынға 6 оқушы қатысады

Жүргізуші 1: «Үздік флешмоб» би байқауының жеңімпаздарын анықтау үшін келесі сөз кезегін құрметпен әділқазылар алқасына береміз.

Қазылар алқасы жеңімпаздарға марапаттаулар береді.

Ведущий: Проходит время, за веком век

Пускай на солнце растает снег

И пусть на нашей большой планете

Танцуют люди и солнце светит!

Жүргізуші 2: Құрметті қатысушылар, сіздерді бүгінгі жеңістеріңізбен құттықтаймыз.

Жүргізуші 1: Осымен бүгінгі тартысқа толы «Үздік флешмоб» би байқауы өз мәресіне жетті. Құрметті көрермендер, жас талантарымызға қолдау көрсеткендеріңізге көп-көп рақмет. Келесі кездескенше қош сау болыңыздар.

Жаңартылған күні: 20.02.2019 11:33
Құрылған күні: 20.02.2019 11:40